اخبار بانک ها

اموال مالباختگان بانک ملی چه شد؟

فصل بانک - مالباختگان بانک ملی ادعا دارند که هنوز اموالشان برگشت داده نشده و خواستار تعیین تکلیف در این راستا هستند.

برگزاری اولین همایش ملی بانکداری اسلامی _ ایرانی

فصل بانک - اولین همایش ملی بانکداری اسلامی ایرانی با عنوان «نوآوری های بانکداری و مالی اسلامی در جهت شکوفایی ملی» از سوی مرکز مطالعات اقتصادی و بانکداری اسلامی برگزار می شود و علاقمندان از دهم آذرماه تا بیستم دی ماه برای ارایه مقالات خود فرصت دارند.

هر قدمی که همکاران بانک بر می‌دارند، گام یک بسیجی برای خدمت به محرومان جامعه است

فصل بانک - بهزاد شیری مدیرعامل بانک در دیدار صمیمی با فرمانده بسیج و فرماندهان پایگاه‌های مناطق تهران، رده‌های استانی و بسیجیان پست بانک ایران که به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج عصر روز سه شنبه هشتم آذرماه برگزار شد، با اشاره به اینکه بسیج در پست بانک ایران یک سازمان دیوانسالار نیست بلکه یک تفکر برای پیاده‌سازی، اراده خدمت به جامعه و خدمت رسانی به مردم و محرومان در کشور است، گفت: این تفکر محدود به زمان و مکان نیست، بلکه اصالت تفکر از ابتدا تا انتها صادق است و هر قدمی که همکاران ما در بانک بر می‌دارند، گام یک بسیجی برای خدمت به محرومان جامعه است.

معرفی برندگان نخستین مرحله قرعه‌کشی پیش‌بینی مسابقات جام‌جهانی در سامانه بانک‌پلاس

فصل بانک - با رونمایی از سرویس پیش‌بینی مسابقات جام‌جهانی در سامانه بانک‌پلاس، نخستین دوره از قرعه‌کشی مربوط به طرح مذکور(پایان دور اول مرحله گروهی) با حضور نمایندگان این بانک برگزار شد.

پرداخت بیش از 85 هزار میلیارد تومان تسهیلات در 8 ماه

فصل بانک - فاضلیان عضو هیات مدیره و معاون امور اعتباری با بیان اینکه رقم کل تسهیلات اعطایی بانک مسکن از مبلغ 85 هزار میلیارد تومان در 8 ماهه سپری شده سال جاری گذشت، گفت: بانک مسکن نسبت به مقطع مشابه سال گذشته 151 درصد بیشتر تسهیلات اعطا کرده است.

رکوردشکنی دولت در پرداخت وام خرد بانکی

فصل بانک - معاون بانکی وزیر اقتصاد با اشاره به جهت‌گیری دولت در تسهیل در اعطای تسهیلات خرد اعلام کرد: از بهمن ماه سال گذشته تا مهر ماه رقمی نزدیک به 38 هزار میلیارد تومان به یک میلیون نفر پرداخت شده که بسیار قابل توجه است و در تاریخ بانکداری این میزان پرداخت نشده است.

پرداخت 90 درصد از تسهیلات اعطایی بانک مسکن به بخش ساختمان

فصل بانک - معاون امور اعتباری بانک مسکن گفت: با توجه به سیاست توسعه‌ای بانک مسکن در بخش مسکن و ساختمان در سال جاری مبلغ 76 هزار و 794 میلیارد تومان یعنی معادل 90 درصد از کل تسهیلات اعطایی بانک در بخش مسکن و ساختمان پرداخت شده است.

تحول در بانک از مسیر تحول در بانکداری دیجیتال می گذرد

فصل بانک - رئیس هیات مدیره بانک ملی ایران در جریان برگزاری دومین روز از همایش سراسری امور سازمان و روش ها بانک با بیان این که رویکرد جدید و مهم ترین اقدام در شرایط امروز در بانک پیاده سازی سند تحول دیجیتال و حاکمیت شرکتی است، اظهارداشت: تحول و تغییر اساسی در ساختار بانکداری دیجیتال و ایجاد بسترهای مناسب و لازم در حوزه فناوری با تمرکز بر نیازها و ارائه یک حس خوب، تجربه خاص و مطلوب از خدمات به مشتریان در بانک لازم و ضروری است.

بانک دی حدود 20.500 میلیارد ریال از محل اعطای تسهیلات درآمد منظور کرد

فصل بانک - بانک دی اطلاعات و صورت های مالی یک ماهه منتهی به پایان آبان ماه امسال را منتشر کرد که بر اساس آن، این بانک خصوصی، حدود 20.500 میلیارد ریال درآمد از محل اعطای تسهیلات در 8 ماهه در حساب های خود منظور کرده است.

با «بله» جام جهانی را پیش‌بینی کنید و جایزه بگیرید

فصل بانک - کاربران پیام رسان «بله» بانک ملی ایران می توانند با پیش بینی صعود یا عدم صعود تیم ملی ایران به دور بعدی رقابت های جام جهانی قطر در بازی امروز مقابل آمریکا، در قرعه کشی جوایز شرکت کنند.

ماجرای آپارتمان بانک ملی در برج خلیفه دبی

فصل بانک - آپارتمان واقع در برج خلیفه دبی، در راستای وصول مطالبات از یکی از بدهکاران بانکی و تحت‌نظر مرجع قضایی بانک ملی ایران منتقل شده است.

دعوت از داوطلبان عضویت در هیات مدیره بانک ملت

فصل بانک - بانک ملت از داوطلبان عضویت در هیات مدیره در سال 1402 دعوت کرد تا با در دست داشتن مدارک لازم به اداره کل حسابداری مالی این بانک مراجعه کنند.

پرداخت بیش از 125 هزار فقره تسهیلات قرض‌الحسنه غیرحضوری به بازنشستگان

فصل بانک - بانک رفاه کارگران در راستای ایفای نقش موثر در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی، در چهارمین مرحله از پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه غیرحضوری به بازنشستگان و مستمری‌بگیران تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی در سال جاری، حدود 30 هزار فقره تسهیلات قرض‌الحسنه به متقاضیان واجد شرایط پرداخت کرد.

رشد 268 و 253 درصدی مبالغ گشایش اعتبارات اسنادی داخلی و ضمانتنامه‌های صادره بانک در پایان آبان ماه سال جاری

فصل بانک - اداره کل اعتبارات پست بانک ایران در تازه ترین آمار خود، از رشد 268 درصدی و 253 درصدی مبالغ گشایش اعتبارات اسنادی داخلی و ضمانتنامه‌های صادره بانک تا پایان آبان ماه سال جاری نسبت به مدت مشابه در سال گذشته خبر داد.

آگهی ها


    © - www.faslebank.ir . All Rights Reserved.