اخبار بانک، بیمه، بورس

ارائه سهام عدالت به جاماندگان/ ارزش 800 هزار میلیاردی سهام عدالت

فصل بانک - معاون وزیر اقتصاد با اشاره به ارزش 800 هزار میلیارد تومانی سهام عدالت، گفت: از طریق سازمان خصوصی سازی در تلاشیم که جاماندگان سهام عدالت نیز بتوانند سهام عدالت خود را دریافت کنند.

لزوم اصلاح نحوه قیمت‌گذاری مواد اولیه در بورس

فصل بانک - عضو انجمن نوردکاران فولادی ایران گفت: اصلاح نحوه قیمت‌گذاری مواد اولیه در بورس کالا یکی از مطالبات جدی واحدهای تولیدی و نوردکاران فولادی در کشور است.

افزایش چشمگیر فروش سفته و برات در تهران

فصل بانک - طبق اعلام بانک مرکزی، در هفت ماهه امسال حدود 113.3 میلیارد تومان سفته و برات در شهر تهران فروخته شد که در مقایسه با دوره مشابه سال قبل از آن 57.3 درصد افزایش نشـان می‌دهد.

بازدید مدیرعامل بیمه میهن از شعبه غرب تهران

فصل بانک - سیدهادی شیخ الاسلامی مدیرعامل بیمه میهن عصر دبروز به اتفاق محسن مقدم مدیر سرمایه انسانی و پشتیبانی و سیدمجتبی کریمی مدیر امور شعب و نمایندگان از شعبه غرب تهران بازدید کرد و پس از گفتگو با همکاران از نزدیک در جریان فعالیت ها و مسائل و مشکلات این شعبه قرار گرفت.

امین صنعت بیمه

فصل بانک - شرکت بیمه اتکایی امین با چشم انداز رسیدن به جایگاه یک بیمه اتکایی توانمند، حرفه‌ای و پیشرو در بازار بیمه داخلی و منطقه‌ای و شناخته شده در بازار بین‌المللی، به‌ عنوان اولین شرکت بیمه اتکایی خصوصی کشور اجازه تاسیس خود را در تاریخ 10/01/1382 از بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران اخذ و بر اساس قانون تاسیس موسسات بیمه غیر دولتی در تاریخ 11/04/1382 در واحد ثبت شرکت‌های کیش به ثبت رسیده است. این شرکت به مجرد تاسیس با استقبال شرکت‌های بیمه ایرانی شامل شرکت‌های با سابقۀ دولتی و شرکت‌های تازه تاسیس خصوصی مواجه شد که با عنایت به رویکرد نوآورانه در ارائه قراردادهای اتکایی جدید مورد حمایت بیمۀ مرکزی جمهوری اسلامی ایران نیز قرار گرفت.

کاهش 19.4 درصدی نرخ تورم متوسط دوازده ماهه/ جزئیات برنامه بانک مرکزی برای ثبات قیمت دلار

فصل بانک - بر اساس گزارش بانک مرکزی، نرخ تورم متوسط دوازده ماهه در آبان ماه سال جاری معادل 39.9 درصد به ثبت رسید که نسبت به نرخ تورم زمان استقرار دولت سیزدهم (59.3 درصد) کاهش 19.4 درصدی را نشان می‌دهد.

رونمایی بیمه سامان از خدمت جدید «فروش آنلاین بیمه عمر و تشکیل سرمایه

فصل بانک - صدور بیمه نامه های عمر و زندگی همواره یکی از پیچیده ترین و در عین حال زمان برترین فرآیندهای بیمه گری برای بیمه گذار و فروشنده محصول بیمه ای بوده است. شرکت بیمه سامان که همواره در حوزه «تحول دیجیتال» پیشتاز بوده، این بار نیز به منظور حل این مشکل، به حوزه دیجیتالی کردن فرایندهای صدور بیمه های زندگی ورود کرده است.

اوراق ارزی، پاسخگوی بخشی از تقاضای موجود در بازار ارز

فصل بانک - انتشار اوراق ارزی برای پاسخ به تقاضای بازار و با توجه به سطح مطلوب ذخایر اسکناس ارز در دستور کار قرار گرفت و در زمان سررسید و بنا به درخواست دارندگان اوراق،به سهولت اسکناس آن پرداخت می‌شود.

اعلام شرایط مشارکت در بورس بین الملل مناطق آزاد

فصل بانک - مشارکت در «بورس بین‌الملل مناطق آزاد» برای کلیه متقاضیان منتشر و شرایط آن از جمله داشتن سرمایه اولیه 30 میلیون یورویی و داشتن منابع یا درآمد ارزی با منشأ خارجی اعلام شد.

اموال مالباختگان بانک ملی چه شد؟

فصل بانک - مالباختگان بانک ملی ادعا دارند که هنوز اموالشان برگشت داده نشده و خواستار تعیین تکلیف در این راستا هستند.

برگزاری اولین همایش ملی بانکداری اسلامی _ ایرانی

فصل بانک - اولین همایش ملی بانکداری اسلامی ایرانی با عنوان «نوآوری های بانکداری و مالی اسلامی در جهت شکوفایی ملی» از سوی مرکز مطالعات اقتصادی و بانکداری اسلامی برگزار می شود و علاقمندان از دهم آذرماه تا بیستم دی ماه برای ارایه مقالات خود فرصت دارند.

هر قدمی که همکاران بانک بر می‌دارند، گام یک بسیجی برای خدمت به محرومان جامعه است

فصل بانک - بهزاد شیری مدیرعامل بانک در دیدار صمیمی با فرمانده بسیج و فرماندهان پایگاه‌های مناطق تهران، رده‌های استانی و بسیجیان پست بانک ایران که به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج عصر روز سه شنبه هشتم آذرماه برگزار شد، با اشاره به اینکه بسیج در پست بانک ایران یک سازمان دیوانسالار نیست بلکه یک تفکر برای پیاده‌سازی، اراده خدمت به جامعه و خدمت رسانی به مردم و محرومان در کشور است، گفت: این تفکر محدود به زمان و مکان نیست، بلکه اصالت تفکر از ابتدا تا انتها صادق است و هر قدمی که همکاران ما در بانک بر می‌دارند، گام یک بسیجی برای خدمت به محرومان جامعه است.

معرفی برندگان نخستین مرحله قرعه‌کشی پیش‌بینی مسابقات جام‌جهانی در سامانه بانک‌پلاس

فصل بانک - با رونمایی از سرویس پیش‌بینی مسابقات جام‌جهانی در سامانه بانک‌پلاس، نخستین دوره از قرعه‌کشی مربوط به طرح مذکور(پایان دور اول مرحله گروهی) با حضور نمایندگان این بانک برگزار شد.

پرداخت بیش از 85 هزار میلیارد تومان تسهیلات در 8 ماه

فصل بانک - فاضلیان عضو هیات مدیره و معاون امور اعتباری با بیان اینکه رقم کل تسهیلات اعطایی بانک مسکن از مبلغ 85 هزار میلیارد تومان در 8 ماهه سپری شده سال جاری گذشت، گفت: بانک مسکن نسبت به مقطع مشابه سال گذشته 151 درصد بیشتر تسهیلات اعطا کرده است.

معرفی برندگان اولین مرحله قرعه‌کشی پیش‌بینی مسابقات جام‌جهانی

فصل بانک - با رونمایی از سرویس پیش‌بینی مسابقات جام‌جهانی در سامانه بانک‌پلاس، نخستین دوره از قرعه‌کشی مربوط به طرح مذکور(پایان دور اول مرحله گروهی) با حضور نمایندگان این بانک برگزار شد.

بیمه سینا همیشه در دسترس

فصل بانک - اپلیکیشن بیمه سینا یکی از خدمات بیمه‌ای الکترونیک این شرکت است که مشتریان از طریق آن می‌توانند بدون محدودیت زمانی و با استفاده از گوشی همراه عملیات بیمه‌ای را انجام دهند.

آگهی ها


    © - www.faslebank.ir . All Rights Reserved.